SAWO Recykling > O firmie

O firmie

Na rynku działamy od 30 lat, oferując niszczenie dokumentów, m.in. dla banków i urzędów. Oferujemy bezpieczne niszczenie dokumentów oraz recykling – możemy pochwalić się niezawodną flotą transportową oraz zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym o dużej mocy przerobowej. Wyróżnia nas jakość, o czym świadczą uzyskane i cyklicznie przyznawane wyróżnienia – m.in. Certyfikat Systemu Jakości PN-EN ISO 9001:2015-10 oraz Certyfikat Bezpieczeństwa Informacji PN-EN ISO/IEC 27001:2017-06 . Obsługujemy duże i małe firmy z całej Polski, zawsze robiąc to z należytą starannością i w oparciu o najwyższe standardy – spełniamy najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa wymagane m.in. przez banki i urzędy państwowe.

Dlaczego SAWO Recykling?

30 lat doświadczenia
w recyklingu dokumentacji
Własna flota
transportowa
Zaawansowany technologicznie park maszynowy
Certyfikaty jakości
PN-EN ISO 9001:2001
Teren firmy monitorowany przez agencję ochrony
i kamery
Wysoko wykwalifikowana
i zaufana kadra pracowników
Ubezpieczenie z tytułu odpowiedzialności cywilnej do 1 mln złotych
Zatrudnionych blisko 120 pracowników
z czego 50% to osoby niepełnosprawne

Dlaczego SAWO Recykling?

Logo SAWO recykling

Historia firmy

SAWO Recykling rozpoczęła działalność gospodarczą w Zgierzu w roku 1993.  Od 2001 siedziba firmy znajduje się na terenie Parku Przemysłowego „Boruta” w Zgierzu. Podstawowym rodzajem działalności było gromadzenie i sortowanie makulatury, której głównymi odbiorcami były polskie papiernie; obecnie zajmujemy się niszczeniem dokumentów i bezpieczną ich utylizacją, a także recyklingiem odpadów.

Z czasem, obsługując coraz większą sieć banków, instytucji i urzędów, na bazie zwiększających się potrzeb, podnosiliśmy naszą wydajność zarówno w zakresie niszczenia, jak i transportu dokumentacji, pamiętając o równoczesnym dbaniu o jakość świadczonych usług.

Recykling i niszczenie dokumentów

Park maszynowy

Nasz park maszynowy ma dużą moc przerobową i składa się z maszyn renomowanych producentów: jak Martin Yale, PAAL i BOA. Posiadamy 16 przemysłowych niszczarek MARTIN YALE zdolnych do zniszczenia 8 ton makulatury w ciągu godziny. Miesięcznie przerabiamy 1000 ton makulatury!

Transport dokumentów i dokumentacji

Nowoczesna flota transportowa

Nasza flota monitorowana jest przez GPS – system globalnej lokalizacji satelitarnej, pozwalający określić położenie pojazdu z dokładnością do kilku metrów. Posiadamy własną nowoczesną flotę, obejmującą 20 pojazdów:

  • Ciężarowe o ładowności od 5,5 do 24 ton – 6 szt.
  • Dostawcze o ładowności od 3,5 do 5,t Tony – 2 szt.
  • Dostawcze o ładowności do 3,5tony – 8 szt.
  • Marki VOLVO, FIAT, IVECO
Zaufało nam ponad 400 podmiotów gospodarczych

Zaufali nam najlepsi

Obsługujemy ponad 400 podmiotów gospodarczych.  Największymi odbiorcami naszych usług niszczenia dokumentów są: banki 85% (ponad 4000 placówek); urzędy państwowe; sądy i prokuratura oraz inne instytucje.

Niszczenie transport dokumentów recykling odpadów SAWO certyfikaty

Certyfikaty

Możemy pochwalić się najbardziej liczącymi się w branży certyfikatami, potwierdzającymi jakość naszych usług.

Klienci wysoko oceniają jakość usług SAWO recykling

Referencje

Nasi klienci wysoko oceniają jakość naszej pracy i polecają nas innym  – świadczą o tym liczne referencje.

Nasi pracownicy to wykwalifikowana i doświadczona kadra - magazynowanie odpadów

Zespół

Nasi pracownicy stanowią wysoko wykwalifikowaną, zaufaną i doświadczoną kadrę. To nie tylko słowa: blisko 20% pracowników jest z nami ponad 10 lat! To ludzie tworzą wspaniałą atmosferę pracy i to oni stanowią nasz największy atut. 

Monitoring utylizacji danych

Bezpieczeństwo przekazanych danych

Przykładamy ogromną uwagę do bezpieczeństwa przekazywanych nam dokumentów. Po odebraniu dokumentów, ładunek zostaje zabezpieczony plombami.

O poufność dokumentów dbamy również na terenie firmy: ten chroniony jest przez koncesjonowaną agencję KONSENSUS (koncesja MSWiA z dnia 17.03.1993r.) Dodatkowo, teren firmy oraz wszystkie newralgiczne pomieszczenia nadzorowane są przez nowoczesny system telewizji przemysłowej i cyfrowe rejestratory obrazu. 

Nasze usługi

Oferujemy usługi związane z recyklingiem i utylizacją dokumentów. Poznaj szczegóły!

Działamy na terenie całej Polski

  • Nasza siedziba znajduje się w centrum Polski, w Zgierzu pod Łodzią.
  • Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju.

Lokalizacja placu w bliskim sąsiedztwie nowo wybudowanej drogi ekspresowej S14, z wjazdem znajdującym się kilkaset metrów od siedziby firmy jest niewątpliwie istotnym atutem przedsiębiorstwa. Daje to świetne warunki logistyczne zarówno dla transportu ze strony SAWO Recykling, jak i przy wykorzystaniu transportu bezpośrednio od dostawcy. W efekcie transport ładunków przebiega szybciej i sprawniej, a co za tym idzie daje nam możliwość składania korzystniejszych ofert a Państwu obniżenia kosztów usunięcia odpadów czy niszczenia dokumentów.

Masz zbędne dokumenty do zniszczenia?

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz bezpłatnej wyceny!