SAWO Recykling > O firmie > Certyfikaty

Certyfikaty

Jakość świadczonych przez SAWO usług takich jak niszczenie dokumentów czy gospodarka odpadów przemysłowych potwierdzają certyfikaty i wyróżnienia. Posiadamy certyfikat systemu zarządzania jakością, zgodny z polską i międzynarodową normą PN-EN ISO 9001:2015-10 odnawiany każdego roku. Nasza firma posiada także certyfikat zgodności systemu zarządzania obiegiem informacji zgodny z normą PN-EN ISO/IEC 27001:2017-06.

Certyfikat PCBC 9001 oraz PCBC 27001

Certyfikat w zakresie niszczenia dokumentacji niearchiwalnej na nośnikach papierowych i elektronicznych, transportu dokumentacji archiwalnej, handlu surowcami makulaturowymi potwierdza prowadzenie działań w oparciu o najwyższe standardy.

Certyfikat IQNET 9001 oraz IQNET 27001

Posiadamy międzynarodowe certyfikaty: Certyfikat IQNET dokumentujący spełnione wymagania normy PN-EN ISO 9001:2015-10 oraz PN-EN ISO/IEC 27001:2017-06 będące potwierdzeniem jakości świadczonych usług w zakresie niszczenia dokumentacji niearchiwalnej na nośnikach papierowych i elektronicznych, transportu dokumentacji archiwalnej oraz handlu surowcami makulaturowymi.

IQNET certyfikowane niszczenie dokumentow SAWO

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

Od 10 lat możemy pochwalić się Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej. To prestiżowe wyróżnienie nadawane firmom o najwyższej i wysokiej ocenie stabilności – to kolejny dowód na to, że można nam zaufać.

Aktualizacja – rok 2022

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma kolejny rok z rzędu otrzymała Certyfikat Wiarygodności Biznesowej nadawany na podstawie danych finansowych z roku 2022. Dun & Bradstreet, wiodąca na rynku wywiadownia gospodarcza honoruje firmy wiarygodne biznesowo. Do grona nagrodzonych należą firmy o najwyższej i wysokiej ocenie stabilności wystawianej przez Dun & Bradstreet.

CWB 2022 Nieszczenie dokumentów SAWO

Masz zbędne dokumenty do zniszczenia?

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz bezpłatnej wyceny!