SAWO Recykling > O firmie > Certyfikaty

Certyfikaty

Jakość świadczonych przez SAWO usług potwierdzają certyfikaty i wyróżnienia. Posiadamy certyfikat systemu zarządzania jakością, zgodny z polską i międzynarodową normą ISO 9001:2015 odnawiany każdego roku. Nasza firma posiada także certyfikat zgodności systemu zarządzania obiegiem informacji zgodny z normą ISO 27001:2014.  

Certyfikat IQNET 9001 oraz IQNET 27001

Posiadamy międzynarodowe certyfikaty: Certyfikat IQNET 9001 oraz będące potwierdzeniem jakości świadczonych usług w zakresie niszczenia dokumentacji niearchiwalnej na nośnikach papierowych i elektronicznych, transportu dokumentacji archiwalnej oraz handlu surowcami makulaturowymi.

Certyfikat PCBC 9001 oraz PCBC 27001

Certyfikat w zakresie niszczenia dokumentacji niearchiwalnej na nośnikach papierowych i elektronicznych, transportu dokumentacji archiwalnej, handlu surowcami makulaturowymi potwierdza prowadzenie działań w oparciu o najwyższe standardy.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

Od 10 lat możemy pochwalić się Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej. To prestiżowe wyróżnienie nadawane firmom o najwyższej i wysokiej ocenie stabilności – to kolejny dowód na to, że można nam zaufać.

Masz zbędne dokumenty do zniszczenia?

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz zgłoszeniowy!