SAWO Recykling > Usługi > Kompleksowa gospodarka odpadów przemysłowych

Kompleksowa gospodarka odpadów przemysłowych

Właściwe gospodarowanie odpadami oraz starannie prowadzony recykling to przyszłość naszej planety. W zakresie naszych działań leży m.in. odbiór zużytego sprzętu, skup surowców wtórnych (w tym tworzyw sztucznych), utylizacja odpadów przemysłowych czy odbiór elektroodpadów od klienta. Świadczymy usługę kompleksowego zarządzania różnymi odpadami.

Utylizacja odpadów polega na zniszczeniu surowców bądź przygotowaniu do ponownego wykorzystania materiałów, które straciły wartość użytkową. Mając na celu spełnienie Państwa potrzeb i oczekiwań, oferujemy kompleksowe usługi i rozwiązania w zakresie gospodarki odpadami. Pomagamy wytwórcom oraz posiadaczom odpadów zagospodarować je zgodnie z prawem, w sposób bezpieczny dla środowiska.

Skup surowców wtórnych

Skup surowców wtórnych do recyklingu

Makulatura, folia, złom, palety… Zajmujemy się skupem surowców wtórnych i dbamy o ich właściwe przetworzenie – recykling. Dzięki temu zyskujesz pewność, że odpady zostają należycie przetworzone i otrzymają drugie życie, z odzysku.

Odpady przemysłowe utylizacja odpadów odbiór wywóz

Likwidacja towarów-produktów

Wspierając działalność firm i podmiotów (zakłady produkcyjne, producenci, wytwórcy) zajmujemy się likwidacją towarów-produktów.

Utylizacja odpadów przemysłowych zgodnie z przepisami

Utylizacja odpadów przemysłowych

Prowadzimy utylizację odpadów przemysłowych zgodnie z aktualnymi przepisami.

Dyski twarde, płyty CD, DVD - niszczenie danych

Zbieranie do recyklingu elektroodpadów

Modernizacja firmy? A może masz nowy sprzęt na własny użytek? Oferujemy usługę odbioru zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego – odbierzemy od Państwa zużyty sprzęt AGD i RTV.

Transport dokumentów i dokumentacji

Transport odpadów - firma odbierająca odpady

Oferujemy transport odpadów. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia do prowadzenia działalności w zakresie odbierania i transportu różnego rodzaju odpadów (również niebezpiecznych). SAWO Recykling to firma odbierająca odpady, która pochodzi z Łodzi, ale działa na terenie województwa i całej Polski.

Sprawdzona firma odbierająca odpady

SAWO Recycling to doświadczona firma, oferująca kompleksowe usługi w obszarze gospodarowania odpadami. W zakres naszych działań wchodzi m.in. recykling i utylizacja wszelkich odpadów. Jako firma odbierająca odpady wspólnie z Klientami staramy się minimalizować negatywny wpływ działań człowieka na środowisko, a naszym głównym celem jest danie materiałom nowego życia. Za wysoką jakością świadczonych przez nas usług przemawiają otrzymane referencje. Zapraszamy do kontaktu!

jabłka zapakowane w torbę na śmieci

Utylizacja odpadów żywnościowych - spożywczych

Utylizacja odpadów spożywczych dotyczy m.in. firm produkujących pożywienie oraz zajmujących się handlem artykułami spożywczymi. W SAWO Recykling świadczymy usługi z zakresu gospodarki odpadami w skład których wchodzą odbiór oraz utylizacja odpadów żywnościowych. Dowiedz się, jak przebiega ten proces i jaki jest sens dokonywania utylizacji odpadów spożywczych.

Wynajem kontenerów odbiór odpadów

Wynajem urządzeń i kontenerów

Poza gospodarowaniem odpadami, oferujemy również usługę wynajmu urządzeń i kontenerów. Posiadamy w ofercie na wynajem prasokontenery do odpadów – innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na zmniejszenie objętości odpadów, co przekłada się na mniejsze koszty transportu i magazynowania.

Całodobowe ważenie pojazdów

Usługowe ważenie pojazdów 24h/7

Oferujemy całodobowe ważenie pojazdów. Oferujemy usługi w zakresie ważenia pojazdów przy użyciu nowoczesnej wagi cyfrowej. Wydajemy dowód ważenia w postaci wydruku elektronicznego.

Masz zbędne dokumenty do zniszczenia?

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz bezpłatnej wyceny!

Nasze usługi

Oferujemy szerokie spektrum działań w zakresie utylizacji dokumentów, gospodarowania odpadami i recyklingu. Poznaj szczegóły!