SAWO Recykling > Usługi > Transport dokumentów i przewóz archiwów

Transport dokumentów i przewóz archiwów

Gromadzone latami dokumenty i prowadzone archiwa osiągają zwykle spore rozmiary. Zdarza się, że firma chce przenieść je do nowej lokalizacji. Wówczas przychodzimy z pomocą i zapewniamy transport dokumentów i przewóz archiwów zgodnie z ustaloną topografią. Innymi słowy, zapewniamy ułożenie dokumentów zgodnie z podanym kluczem, co sprawia, że zachowana zostaje pierwotna struktura ułożenia. Poznaj szczegóły odnośnie transportu dokumentów i archiwów.

Przejdź tutaj jeśli interesuje Cię usługa profesjonalnego niszczenia dokumentów.

Archiwizacja dokumentów wg ustalonego klucza

Prowadzimy transport archiwów w oparciu o najwyższe standardy. Działamy na terenie całej Polski. Początek procesu rozpoczyna się w siedzibie firmy – po dokumenty dojeżdżamy we wskazane miejsce. Usługa transportu dokumentów i przewozu archiwów obejmuje: przygotowanie dokumentów w siedzibie klienta, pakowanie dokumentów, transport dokumentów (transport archiwów), wypakowanie i ułożenie dokumentów zgodnie z ustaloną topografią nowego archiwum lub nowej lokalizacji. Podczas wykonywania usługi przewozu archiwów dbamy o to, by dokumentacja i przewożone dokumenty zachowały swój porządek, a przechowywanie dokumentów w nowym miejscu nie odbiegało od tego, do którego przywykli klienci.

Bezpieczny przewóz dokumentów i archiwów

Transport dokumentów bądź przewóz archiwów jest uciążliwym i zajmującym wiele czasu procesem. Kluczowe jest, by dokumenty, które wymagają przeniesienia zostały odpowiednio zabezpieczone i profesjonalnie zapakowane przed transportem do miejsca docelowego. Nasi pracownicy dostarczą dokumenty we wskazane miejsce i rozpakują je w nowej lokalizacji. Pamiętajmy, że przy zmianie miejsca przechowywania dokumentów – bez względu na to, czy mówimy o nowym miejscu, czy dotychczasowej siedzibie klienta, można rozważyć kolejne rozwiązanie, znacząco zmniejszające fizyczne rozmiary archiwum, jakim jest digitalizacja dokumentów. Przewóz dokumentów i archiwów może iść w parze z takim działaniem.

Transport dokumentów i archiwów krok po kroku: szczegóły usługi

Zdarza się, że wszystkie dokumenty są przechowywane na terenie firmy. Z czasem jest ich coraz więcej, dlatego organizacje decydują się na przechowywanie dokumentów przez wyspecjalizowane w tym celu firmy albo przeniesienie części dokumentów do własnego archiwum. W takiej sytuacji warto wybrać zaufaną firmę zajmującą się przewozem tego typu zasobów i materiałów. SAWO Recykling świadczy usługi w zakresie transportu dokumentów na terenie całej Polski.

Na proces transportu archiwum lub transport dokumentów składa się:

  • Przygotowanie materiałów do transportu w siedzibie Klienta,
  • Pakowanie dokumentów, które odpowiednio zabezpieczone, zapakujemy zgodnie ze wskazaniami klienta – najczęściej do pudeł archiwizacyjnych, kartonów zbiorczych lub skrzyń transportowych. Innymi słowy, dokumenty zostaną profesjonalnie przygotowane do transportu i będą gotowe, aby ruszyć w drogę do punktu docelowego. Zwykle do tego celu używamy zbiorcze pudła kartonowe, a zgodnie z wytycznymi i kolejnością narzuconą przez pracowników (istnieje możliwość zaplombowania pudeł),
  • Przewóz dokumentów: przeniesienie pudeł z dokumentami do samochodu, przystosowanego do bezpiecznego transportu dokumentów i przewozu archiwów,
  • Bezpieczny transport dokumentów / przewóz archiwum do nowej siedziby lub w inne miejsce docelowe – nadajniki GPS zapewniają bezpieczeństwo,
  • Rozładunek konwoju, pracownicy przenoszą dokumenty do nowego archiwum,
  • Stworzenie topografii przechowywanych dokumentów w nowym archiwum.

Transport dokumentów oraz przewóz archiwów: bezpieczeństwo usługi przede wszystkim

Na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia, gwarantujemy wykonanie usługi przeniesienia dokumentów (lub transportu archiwum) na najwyższym poziomie. Transport archiwów i przewóz dokumentów odbywa się w oparciu o najwyższe standardy. Zależy nam na tym, by odpowiednio zabezpieczyć powierzone nam materiały i dokumenty w transporcie. Dbamy o bezpieczeństwo przedsiębiorstw, firm i ich danych, dlatego zachowana zostaje również pierwotna struktura ułożenia dokumentacji bądź jest ona tworzona na nowo zgodnie ze wskazaniami klienta. Działamy na terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu przez formularz lub mailowo – przekonaj się, że transport dokumentów nie musi być trudny!

Masz zbędne dokumenty do zniszczenia?

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz bezpłatnej wyceny!